BIZNESA UN KARJERAS IESPĒJU FESTIVĀLS “UZŅĒMĒJU DIENAS ZEMGALĒ 2019”

Izstāde šogad tiks veidota kā biznesa un karjeras iespēju festivāls ar mērķi popularizēt vietējos uzņēmumus un veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību reģionā. Tās ietvaros būs iespēja uzzināt ne tikai par vakancēm un pieprasītākajām profesijām uzņēmumos, bet arī to apguves iespējām. Uzņēmējiem tā būs iespēja vienlaikus uzrunāt gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kuriem svarīga informācija par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas no viņiem tiks sagaidītas nākotnē. 

Esiet laipni aicināti 26. un 27. aprīlī apmeklēt Zemgales Olimpisko centru, Kronvalda ielā 24, kur norisināsies Biznesa un karjeras festivāls 

“Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”.

Karjera un vakances

CV-Online un Visidarbi.lv aicina izskatīt un pieteikties aktuālajām vakancēm pie darba devējiem, kurus varēsiet satikt pasākuma laikā:

Ja vakanču sarakstā nav tieši Jums atbilstošs darba piedāvājums, aicinām apmeklēt izstādi un klātienē uzzināt par uzņēmumos pastāvīgi pieprasītajām amatu kategorijām. Tas ļaus izdarīt izvēli, ja plānota pārkvalifikācija vai papildus prasmju apgūšana.

Par aktuālajām vakancēm un karjeras iespējām pasākuma laikā varēs uzzināt arī CV-Online/ Visidarbi.lv izstādes stendā.

Balticovo A/S piedāvātās vakances:

AKG Thermotechnik Lettland SIA

piedāvātās vakances:

East Metal SIA

piedāvātās vakances:

Metrum SIA

piedāvātās vakances:

EVOPIPES SIA

piedāvātās vakances:

SIA BILDBERG

piedāvātās vakances:

Pasākuma organizators ir Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), kura šogad ir parūpējusies par īpaši interesantu saturu apmeklētājiem un dalībniekiem.

Pasākumā ieeja bezmaksas. 

Uz tikšanos “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2019”!