LV

EN

RU

CV.lv ir mainījies!

Ātrāks

Ērtāks

Efektīvāks

Kas mainījies darba devējiem?

Mēs palīdzēsim Jums atrast piemērotākos kandidātus!

Esam atjaunojuši darba un karjeras portāla CV.lv mājaslapu, padarot to ātrāku, efektīvāku un lietotājiem draudzīgāku, saglabājot visas galvenās funkcijas. 


Tagad Jūs varat sevi padarīt pievilcīgāku un redzamāku, lai vieglāk un ātrāk piesaistītu piemērotākos kandidātus. 

Jaunas iespējas

Ērtāka darba sludinājumu publicēšana

Darba sludinājumu izvietošana ir sadalīta vienkāršos un mazākos soļos, lai palīdzētu ietaupīt laiku un vieglāk varētu sludinājumu publicēt. 

Darba devēja tēls

Tagad Jums ir iespēja pievienot video, foto galeriju un personalizēt darba sludinājumu. 

Efektīva kandidātu pārvalde

Tagad Jūs varat kandidātus pārvietot dažādos atlases posmos, lai iegūtu labāku atlases pārskatu par visiem kandidātiem. 

Precīzāka meklēšana CV datubāzē

Tagad iespējams meklēt kandidātus CV datubāzē balstoties ne tikai uz viņu iepriekšējo amatu nosaukumu, bet arī ņemot vērā viņu prasmes. 

Nāciet un izmēģiniet mūsu jaunās mājaslapas iespējas!

Jaunā darba un karjeras portāla CV.lv mājaslapa ir izveidota, lai nodrošinātu vislabāko personāla atlases pieredzi neatkarīgi no darba devēja darbības jomas un lieluma.

Kas mainījies darba meklētājiem?

Ar mums Jūs varat kļūt redzamāki!

Mēs esam likuši uzsvaru uz darba meklētāju prasmēm, tāpēc aicinām Jūs norādīt tās prasmes un iemaņas, kas varētu būt svarīgas darba devējiem.


Mēs vēlamies, lai galvenais uzsvars ir uz prasmēm, nevis iepriekšējā amata nosaukumu, jo viens un tas pats amata nosaukums dažādiem cilvēkiem var nozīmēt atšķirīgu pieredzi. Tas nozīmē, ka darba devēji Jūs varēs atrast balstoties uz Jūsu prasmēm un to aprakstu CV daļā.


Ērtāka CV forma

CV pievienošana ir sadalīta vienkāršos posmos, padarot to lietotājām ērtāku. Mēs lūdzam sniegt svarīgāko informāciju, lai darba devēji varētu ērtāk un ātrāk piekļūt Jūsu CV, meklējot savai vakancei atbilstošāko kandidatūru, un Jūs tiktu pie sava, iespējams, sapņu darba. 

Precīzāka meklēšana 

Darba piedāvājumu meklēšana ir kļuvusi ērtāka un precīzāka, kas ļauj efektīvāk filtrēt un atlasīt vakances, kas atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. 

Aktuālie darba piedāvājumi e-pastā

Pateicoties atjaunotai meklēšanas sistēmai, paziņojumi par aktuālajiem darba sludinājumiem ir precīzāki, kas nozīmē, ka vienmēr būsiet informēti par visiem jaunajiem un atbilstošajiem piedāvājumiem. 

Nāciet un izmēģiniet mūsu jaunās mājaslapas iespējas!

Jaunā darba un karjeras portāla CV.lv mājaslapa ir izveidota, lai nodrošinātu vislabāko kandidātu pieredzi neatkarīgi no darba meklētāja iepriekšējās karjeras pieredzes un darba vēlmēm. 

© CV-Online Latvia 2020